אמן ארט – אומנות איכותית במחירים שפויים

אמן ארט הוא אתר למכירת תמונות אומנות, שקם כדי להפוך את עולם האומנות האיכותית לנגיש לציבור הרחב.

לרוב רכישת אומנות היא תחביב "לעשירים בלבד" . המטרה שלנו היא להפוך את עולם האומנות לנגיש לכולם, בלי צורך בתקציב מטורף . לחלוק איתכם את ההערכה שלנו לאומנות ובלי היומרה וההתנשאות האופיינית של התחום.
סביר להניח שלא יהיה לכם קנדינסקי מקורי, אבל אם ראיתם ציור שהתאהבתם בו, למה שלא יהיה לכם תמונה איכותית וממוסגרת שלו , במחיר שמתאים גם לזוג צעיר שרוצה לעצב את דירתו ?

תוכלו למצוא כאן אומנות באיכות הגבוהה ביותר להפקה על מבחר חומרים, מנייר צילום וקאפה, דרך הדפסת ציורים על קנבס, ועד תמונה במסגרת איכותית. framed-claude-monet
הבחירה שלנו במסגרות היא עניין של איכות. מסגרת טובה יכולה לעשות את כל ההבדל, ולכן לא כדאי להתפשר על מסגרות פשוטות וזולות. יותר מכך, המחויבות שלנו לאיכות הגבוהה ביותר היא מה שעושה אותנו שונים, היא הגאווה שלנו, ותוכלו לקרוא עליה בהרחבה בעמוד הפקה ויצור.

הכל מתחיל ונגמר בחשיבות לאמנות. אומנות היא לא רק עניין של תקציב, אלא גם תפישת עולם. תפישת עולם שמייחסת חשיבות לציור יחיד במינו. זו הסיבה שאנחנו נותנים חשיבות לאומנים הגדולים. יצירות קלאסיות מפורסמות שהיופי שלהן לא נהיה פחות רלבנטי עם השנים, ציירים כמו מונה, ואן גוך, ציורי אווירה, ותמונות אומנות מודרנית.
עם זאת, חלק גדול מהתפישה שלנו היא גם לקדם מכירת אמנות ישראלית ולתת מקום לאומנים ישראלים עכשווים. לאו דווקא האומנים שמוצגים בגלריות ונמכרים בעשרות אלפי שקלים, אלא לאומנים שחיים את האומנות , ונותנים ליצירה ערך מוסף.

בגלריה מבחר רחב של תמונות, במגוון סגנונות שונים. אנחנו מודעים לעובדה שהמבחר הוא גם מגבלה כשהנושא הוא מכירת ציורים דרך האינטרנט. רצינו לאפשר מגוון רחב ככל האפשר, כדי לתת לכם אפשרות למצוא את היצירה שמתאימה בדיוק לטעם שלכם, אבל לפעמים הכמות הגדולה יכולה לבלבל.
כל העניין הוא פשוט לבחור. יכול להיות שלא תמצאו את 'התמונה' מיד, אבל תמצאו תמונה שמתאימה לכם לא פחות, שתעשה לכם את הבית, ובסופו של דבר תהיו מרוצים ממנה אפילו יותר.

 

תמונות אומנות מודפסות דיגיטלית יכולות לתת מראה יחודי לכל מרחב.

אנו שמים דגש על הדפסה והפקה איכותיים – למידע נוסף כאן